Soel, svadobná agentúra
O nás, Soel Kontakt, Soel Stužková
shadow, Soel
Priestory

MOLO Retaurant MOLO Restaurant
Reštaurácia MOLO predstavuje jedinečnú stavbu na vode, postavenú na 72 pilieroch na jazere Kuchajda. Gastronomický zážitok zo stredomorskej a mediteránskej kuchyne umocňuje okolitá príroda, vodný svet udržiavanej jazernej plochy s množstvom rýb, divokých kačíc či labutí. Reštaurácia ponúka príjemné posedenie nielen v interiéri, ale aj na dvoch terasách.

Hotel West Hotel West, Bratislava (Koliba)
Best Western Hotel West je 4-hviezdičkový moderne zariadený hotel, situovaný iba 10 minút autom od centra mesta Bratislavy, priamo v srdci nádherného bratislavského lesoparku. Sami sa presvedčte na stránkach hotela, ze tieto priestory ponúkajú služby aj najnáročnejších klientov.

Červený kameň Červený kameň
Hrad Červený kameň je historickou pamiatkou. Jeho dejiny sa začínajú písať už v 13. storočí. Zapíšte si aj Vy tento historicky významný objekt do svojej rodinnej kroniky. Priestory hradu sú vhodné na svadby a jedinečnou atmosférou spraví z Vašej svadby nezabudnuteľný deň.Hotel Gaudio Hotel Gaudio
Novootvorený hotel, 250 m od železničnej stanice Petržalka, pri kúpalisku Matador, 4 minúty autom od centra mesta. Hotel je útulný, s reštauráciou, konferenčnými miestnosťami, wellnesom kasínom a množstvom ďalších služieb.